CZERWIEC - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

CZERWIEC

== GIMCHO 2 == > 2017/2018
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

We środę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyła się uroczysta akademia z okazji końca roku szkolnego. Było wiele wzruszających słów i łez. To przedostani rok istnienia gimnazjum, więc nie brakowało emocji. Najlepsi uczniowie otrzymali tradycyjnie Nagrody Dyrektora Szkoły.
1. JAKUB WENGRZYN    96,8
2. MICHAŁ GRABAN      92,24
3. JULIA KAŁWAK         88,74
4. DAWID GRUSZECKI   88,14
5. GABRIELA SPES        87,38

NAJLEPSZY DRUGOKLASISTA
ALEKSANDRA CAWRYCZ
KAROL MADURA
ALICJA ŁOPUSZYŃSKA

NAJLEPSZY SPORTOWIEC
KAMILA GWÓŹDŹ
PAWEŁ ZAZULCZAK

OSOBOWOŚĆ ROKU
JULIA KAŁWAK

TYTUŁ PRZYJACIELA SZKOŁY ZA WIELOLETNIĄ POMOC I WSPARCIE DLA NASZEJ PLACÓWKI OTRZYMAŁ PREZES BIG FORMU - STANISŁAW ROKUS

Niestety nie udało się obejrzeć prezentacji klas opuszczających szkołę z powodu awarii sprzętu kinowego, ale zamieszczamy ją na stronie. Udanych wakacji:))))
 
 
KONKURS MILITARNY ROZSTRZYGNIĘTY

W Konkursie Militarnym "Serce i oko", który został przeprowadzony w ramach obchodów Odzyskania Niepodległości przez Polskę brali udział dwuosobowe drużyny uczniów z klas drugich i trzecich. Konkurs składał się z warsztatów, na których uczniowie zapoznali się z historią broni palnej oraz zasadami bezpiecznego posługiwania się nią na strzelnicy. Właściwy konkurs to część testowa (pisemny test z wiedzy) oraz część strzelecka obejmująca strzelanie z pistoletu wiatrówkowego. Klasyfikacja po obu częściach wyglądała następująco: 
Indywidualnie:
1. Michał Kondziołka (1 miejsce w strzelaniu)
2. Paweł Jochenko (3 miejsce3 w strzelaniu)
3. Kuba Arasim (2 miejsce w strzelaniu)
Drużynowo:
1. KLASA 3B
2. KLASA 2A
3. KLASA 3A
III NAGRODA W KONKURSIE LITERACKIM DLA MARCELEGO SYPIENIA

W XII Dolnośląskim Turnieju Młodych Recenzentów uczeń naszej szkoły, Marceli Sypień zdobył III miejsce w konkursie literackim "Polska książka na szóstkę" w kategorii szkół gimnazjalnych. Gratulujemy serdecznie
MISIOWY PODARUNEK

Dnia 12 czerwca br. uczniowie klasy II C wręczyli upominki dla Angeliki i Daniela z klasy specjalnej. Pomysł, aby razem z całą społecznością szkolną ciepło pożegnać naszych rówieśników zrodził się już kilka miesięcy temu. Przez ten okres klasa II C pod okiem inicjatorki pani Izabeli Putery planowała i podejmowała akcje umożliwiające wszystkim chętnym dorzucenie symbolicznej złotóweczki na zakupienie wymarzonego prezentu - jak największych maskotek. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się wspólnie sprawić wielką radość Angelice i Danielowi, gdyż misie były mięciutkie, sympatyczne i ogromne :)
Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję, która wywołała niesamowity i niezapomniany uśmiech na twarzach obdarowanych 
 
 
KOROWÓD Z OKAZJI DNI CHOJNOWA

Tradycyjnie jak co roku Dni Chojnowa otwiera barwny korowód, który tworzą uczniowie i nauczyciele chojnowskich placówek oświatowych. W tym roku tematem przewodnim było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Po korowodzie, który otwierały mażoretki z naszego gimnazjum nastąpiło uroczyste rozpoczęcie świętowania ogłoszone prze4z Burmistrza Miasta Chojnowa Jana Serkiesa. Potem w części artystycznej prezentowały się chojnowskie szkoły. Jak to wyglądało - zobaczcie sami:)
 
 
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ...

To już przedostatni raz, jak uroczysty polonez rozpoczyna Bal Gimnazjalisty. W tym roku tradycyjnie bawiliśmy się w Ceglanym Dworku, świętując bliskie ukończenie szkoły.
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego