GRUDZIEŃ - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

GRUDZIEŃ

== GIMCHO 2 == > 2017/2018
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Jak co roku, tradycyjnie, tuż przed świętami w naszej szkole odbył sie konkurs kolęd połaczony z wyborem najpiekniejszego stroika. Uczniowie przygotowali wystepy wokalne, które wprowadziły nas w wigilijny nastrój dźwiekami starych polskich kolęd i pastorałek.Spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Mieszkańcom Chojnowa życzy społecznośc Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie


 
 
 
 
BROOKLYN ZNÓW WYGRYWA!

Minione dwa weekendy były bardzo pracowite dla zespołów tanecznych działających w naszej szkole. Zakończenie roku a tym samym sezonu tanecznego, było dla nas bardzo udane.
2 grudnia wzięliśmy udział w Oławskim Festiwalu Tańca „Koguci Pazur 2017” zdobywając:
W kategorii disco:
Mini formacja pow.15 lat – I miejsce Brooklyn
Formacja do lat 11 – I miejsce Mały Brooklyn
W kategorii Hip Hop:
Mini formacja do lat 11 – II miejsce Mały Brooklyn 2
Mini formacja 12-15 lat – II miejsce Brooklyn Junior
Formacja do lat 11 – III miejsce Mały Brooklyn
Tydzień później nie mogło nas zabraknąć na Grand Prix Polski Dance Września 2017 , gdzie nasze grupy taneczne zostały wyróżnione:
W kategorii inne formy tańca:
Mini formacja pow. 15 lat – I miejsce Brooklyn
Formacja pow. 15 lat – I miejsce Brooklyn
W kategorii Hip Hop:
Mini formacja do 11 lat – III miejsce Mały Brooklyn 2
Mini formacja 12-15 lat – II miejsce Brooklyn Junior
Teraz przyszedł czas na realizację nowych pomysłów i choreografii na kolejny, miejmy nadzieję, równie udany rok:-)X MARATON PISANIA LISTÓW W "DWÓJCE"
To już 10 lat jak młodzież w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika swoimi listami broni na całym świecie ludzi, których skrzywdzono. Jak co roku zastanawiamy się ile listów napiszemy i jaki będzie tego efekt. Razem z gimnazjalistami piszą jak co roku, dzień i noc nasi absolwenci a także dorośli. Zapraszamy każdego, kto chciałby uczestniczyć w tej szczytnej akcji do odwiedzin w naszej szkole. W tym roku "całodziennych" maratończyków jest 69 (53 gimnazjalistów i 16 absolwentów). Pierwsze listy już "się piszą". Rozpoczęliśmy od pysznego jubileuszowego tortu ufundowanego przez Burmistrza Chojnowa Jana Serkiesa. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiatkowe kubki, których fundatorką była nasza sponsorka strategiczna i absolwentka - Karolina Kozłowska. Będziemy na bieżąco informowali co sie u nas dzieje. Trzymajcie za nas kciuki!


 
 
 
X MARATON JUŻ ZA NAMI
Maraton zakończył się świetnym wynikiem 3472 napisanymi listami. Dziękujemy wszystkim za wytrwałość i poświęcenie w tej szlachetnej akcji. Gratulujemy również rekordzistom - w tym roku najwięcej listów napisały: Julia Zawadzka (201) - najlepszy wynik wśród gimnazjalistów oraz Ola Kruk (203) - najwięcej napisanych listów wśród naszych absolwentów. Wyrazy uznania:) 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego