KWIECIEŃ - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

KWIECIEŃ

== GIMCHO 2 ==
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
NR KONTA RADY RODZICÓW

48 8644 0000 0013 6510 2000 0010

XX LAT GIMNAZJUM NR 2 
IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W CHOJNOWIE
Do absolwentów, nauczycieli, pracowników obecnych i byłych

Nasza piękna szkoła po dwudziestu latach działalności znika niestety z mapy edukacyjnej Chojnowa, dlatego pragniemy, aby Wasza i nasza (nasza wspólna) praca w ciągu dwóch ostatnich dekad nie uległa zapomnieniu, by historia tej szkoły przetrwała nie tylko w sercach i pamięci, ale zaistniała w przestrzeni publicznej w postaci nagrań wideo, zdjęć, wywiadów, prezentacji...
Toteż 13 kwietnia, w sobotę, organizujemy w szkole "Maraton Wspomnień", w trakcie którego wraz z uczniami będziemy gromadzili i klasyfikowali materiały do publikacji.


FOTOGRAFIA

Serdecznie zapraszamy wszystkich na pamiątkową fotografię na boisku szkolnym. Liczymy na liczne przybycie! Zwłaszcza te osoby, które dawno opuściły naszą szkołę.
Absolwenci i pracownicy - czekamy na Was 13 kwietnie (sobota).
Ze względów organizacyjnych (liczymy na dużą liczbę osób;)
prosimy o punktualne przyjście na godzinę 15.00 (WAŻNE)
Zdjęcia będą robione ok 15.05, tak żeby to sprawnie przebiegło i nie zajmowało za dużo czasu. Po prostu trzeba być o 15.00 i kilka minut potem będzie po fotografii.

FILMIKI Z POZDROWIENIAMI

Gorąco prosimy wszystkich związanych ze szkołą w ciągu tych dwudziestu lat (absolwentów i pracowników) o przesyłanie krótkich filmików z pozdrowieniami, życzeniami, kilkoma słowami o sobie (do 15 sekund) nakręconych komórką, kamerą, możliwie dobrej jakości (prośba o nagrywanie z jakiejś podpórki). Najciekawsze znajdą się na filmie, który zostanie wyświetlony na zakończenie szkoły a potem będzie go można zobaczyć w serwisie Youtube. W filmie ani w publikacji nie będziemy umieszczali nazwisk.
WAŻNE: wysyłamy na adres gimcho@wp.pl a w temacie koniecznie "FINAŁ GIMNAZJUM".
W treści: imię, nazwisko, rok ukończenia gimnazjum i oddziału A,B,C,D... a także nazwiska wychowawcy. Wielkość pliku do 100 MB.

ZDJĘCIA

Prosimy o przesyłanie zdjęć z okresu szkoły a także aktualnych, podpisanych w nazwie pliku. Np.: 2005_wycieczka szkolna do Krakowa.jpg. W filmie ani w publikacji nie będziemy umieszczali nazwisk.
WAŻNE: wysyłamy na adres gimcho@wp.pl a w temacie koniecznie "FINAŁ GIMNAZJUM".
W treści: imię, nazwisko, rok ukończenia gimnazjum i oddziału A,B,C,D... a także nazwiska wychowawcy. Wielkość pliku do 100 MB.

PROSIMY O ROZSYŁANIE TEJ WIADOMOŚCI DO WSZYSTKICH ABSOLWENTÓW I PRACOWNIKÓW NASZEJ SZKOŁY, Z KTÓRYMI MACIE KONTAKT !!!!!!!!!!

 
EGZAMINY  GIMNAZJALNE 2019

Jak co roku, choć w skomplikowanej sytuacji oświatowej związanej ze strajkiem odbyły się egzaminy gimnazjalne. W tegorocznej edycji z zadaniami zmierzyło się 95 gimnazjalistów z czterech klas. Uczniowie pisali w sali gimnastycznej ale nie powinno to wpłynąć na wyniki. 
Cieszymy się, że udało się je przeprowadzić i jednocześnie wspieramy strajkujących nauczycieli w Chojnowie i całej Polsce!!! 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego