NASI NAJLEPSI - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

NASI NAJLEPSI

W roku 2008 po raz pierwszy pięciu najlepszych absolwentów gimnazjum otrzymało nagrody dyrektora szkoły a także cenne nagrody rzeczowe.
W myśl regulaminu trzecioklasiści, którzy otrzymali najlepsze wyniki z egzaminu oraz na świadectwie zostają nagrodzeni - najlepszy otrzymuje laptopa a pozostali inne cenne nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe statuetki z imieniem, nazwiskiem i osiągniętym wynikiem. 
Poniżej pełna lista najlepszych absolwentów oraz ich procentowe wyniki.

2008

1.DAGMARA OZIMEK           96,00
2.KAROLINA KOZIOŁ           94,80
3.JAKUB MORMUL               94,40
4.ANNA SOBOTA                 91,05
5.JAKUB STASIEWICZ          90,78

2009

1.JUSTYNA LIPA                  96,53
2.NATALIA KUPCZYŃSKA      95,60
3.EWA TURKOSZ                 95,10
4.EWA GRABOWSKA            94,27
5.MARTYNA HUMENNA        91,93

2010

1.ALEKSANDER PODOLAK     94,57
2.SYLWIA BODES                93,63
3.KATARZYNA PŁACHTA       91,10
4.JAN CHAREWICZ              90,03
5.ALEKSANDRA IZBIŃSKA    89,67

2011

1.MICHAŁ SMOLIŃSKI         92,96
2.SANDRA JAWORSKA         91,99
3.JUSTYNA BERNAT            91,01
4.HANNA ŁUKASZEWSKA     91,00
5.BŁAŻEJ GADEK                88,13

2012

1.ANETA LIPA                     96,89
2.JUSTYNA GAMBAL            92,65
3.MICHAŁ DITRICH             92,44
4.KAROL UCHAŃSKI            90,92
5.PAMELA POKŁADOWSKA   90,16

2013

1.KAMILA GOŁĄB                  95,38
2.MATEUSZ ROZNOWSKI      92,67
3.JOANNA RUCIŃSKA            91,23
4.AGNIESZKA CIEKAŃSKA      88,28
5.KAROLINA KOŃKA              88,18

2014

1.PIOTR LIZAK                    95,70
2.JULIA SILLDORFF             91,32
3.JAKUB GACHOWSKI          89,18
4. KATARZYNA FURMANEK   87,62
5.JOWITA KLIMKIEWICZ      86,88

2015

1.KACPER SZCZEPANOWSKI   96,64         
2.GABRIELA KUR                   95,17
3.JUSTYNA SAMASZKO           89,15
4.NATALIA STUPAK                87,73
5.MARTYNA OLEŚNIEWICZ     86,88  

 
Nasi uczniowie biorą również co roku udział w prestiżowym konkursie wiedzy zDolny Ślązak Gimnazjalista. 
Tytuł Laureata Konkursu zwalnia ucznia z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego przyznając jednocześnie maksymalną liczbę punktów.
W historii naszej szkoły mielismy bardzo wielu Finalistów natomiast tytuł Laureata zdobyli nastepujący uczniowie:
JOANNA MORMUL               2002                J.POLSKI                    opiekun - E.KANTOR
JOANNA MORMUL               2002                 HISTORIA                 opiekun - A.ŚWIDURSKA
IWONA HOŁOWIAK             2003                 CHEMIA                    opiekun - M.POTACZAŁA
AGNIESZKA LIPIŃSKA         2004                 HISTORIA                 opiekun - A.ŚWIDURSKA
DOMINIKA KUBISZ             2006                CHEMIA                     opiekun - M.POTACZAŁA
DOMINIKA KUBISZ             2006                MATEMATYKA             opiekun - J.CZACHOR
KRZYSZTOF BARTKOWSKI   2007                CHEMIA                     opiekun - M.POTACZAŁA
DAGMARA OZIMEK             2008                 J.POLSKI                   opiekun - E.KANTOR
DAGMARA OZIMEK              2008                HISTORIA                 opiekun -  A.ŚWIDURSKA
JUSTYNA LIPA                    2009                GEOGRAFIA               opiekun -  M.ORŁOWSKA
MICHAŁ SMOLIŃSKI            2011                 HISTORIA                 opiekun -  A.ŚWIDURSKA
ANETA LIPA                       2012                 GEOGRAFIA              opiekun -  M.ORŁOWSKA
KAMILA GOŁĄB                  2013                 J.NIEMIECKI             opiekun -  G.SEWERYNIAK
JULIA SILLDORFF               2013                J.NIEMIECKI              opiekun -   G.SEWERYNIAK
KAMILA GOŁĄB                  2013                 HISTORIA                 opiekun -  A.ŚWIDURSKA
GABRIELA KUR                           2015                GEOGRAFIA               opiekun - M.ORŁOWSKA


 
 
 
Kursor stworzono na profilki.pl
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego