PAŹDZIERNIK - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

PAŹDZIERNIK

== GIMCHO 2 ==
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

W VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAX MATEMATYCZNY uczeń naszego gimnazjum Michał Janusz zajął I miejsce w województwie dolnośląskim i VIII miejsce w kraju! To bardzo duży sukces i trzymamy kciuki za Michała w Zdolnym Ślązaku!
 

GIMNAZJUM NR 2  - SZKOŁA I NAUCZYCIELE 
W PLEBISCYCIE GAZETY WROCŁAWSKIEJ

Bardzo nam  miło poinformować, że Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie zostało wytypowane w plebiscycie Gazety Wrocławskiej w kategorii "Szkoła przyjazna uczniom" a nauczyciele tej szkoły - Pani Hanka Dąbrowska-Król i Pani Anna Świdurska startują w kategorii "Nauczyciel na medal". Trzymamy kciuki i gorąco zachęcamy do głosowania.
 
 
RADA RODZICÓW
Rada Rodziców działająca przy Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie informuje a zarazem zachęca do dobrowolnych wpłat na rzecz Rady Rodziców.
Wpłat można dokonać przelewem:
Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
nr konta 48 8644 0000 0013 6510 2000 0010 / Bank Spółdzielczy w Chojnowie
z dopiskiem ,,wpłata dobrowolna imię i nazwisko ucznia, klasa” bądź w sekretariacie szkoły.
Dziękujemy Rada Rodziców.

ODDAJEMY KREW! AKCJA W GIMNAZJUM (aktualizacja)

W minioną sobotę odbyła się w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie akcja krwiodawstwa. Niestety frekwencja nie była zbyt dobra, dlatego tym bardziej dziękujemy WSZYSTKIM, którzy przyszli. Część chętnych nie kwalifikowała się z przyczyn zdrowotnych. Ostatecznie 19 osób było zarejestrowanych, a życiodajnego leku oddało 17 dawców po 450 ml. Poczucie, że uratowaliśmy tymi prawie 8 litrami krwi niejedno życie wciąż przekonuje nas, że warto organizować takie akcje. Chcę serdecznie podziękować za ogromną pomoc wychowawczyni klasy III a, Pani Barbarze Karasek i jej uczniom: Zuzi Świdurskiej, Ali Lofek, Michałowi Więcław, Marcelowi Mazur, Marcelowi Mej, Arturowi Głuszek oraz Paniom z obsługi: Pani Kindze Ziomek oraz Pani Renacie Mażuchowskiej. 
 
 
 
GOŚCIE Z CZECH

Po raz kolejny odwiedzili nas uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły w naszym partnerskim mieście Mnichovo Hradiste wraz ze swoimi opiekunami Łukaszem i Piotrem. Goście mieli okazję skorzystać z chojnowskiego basenu, odwiedzili muzeum, po którym oprowadził ich dyrektor Jerzy Janus. Dzięki uprzejmości ks. Marka Osmólskiego proboszcza parafii św. Apostołów Piotra i Pawła nasi czescy przyjacieli mogli wejść na kościelną wieżę i stamtąd podziwiać nasze miasto. Rozegrany został również mecz piłki nożnej, w której reprezentacja Gimnazjum nr 2 zwyciężyła 2:0 reprezentację gości. Odwiedziny zakończyły się wspólnym grillem i pieczeniem kiełbasek na podwórku szkolny. Z rewizytą wybieramy się 13 listopada, mamy nadzieję, że pogoda dopisze, bo Czesi planują nam dłuższą wycieczkę pieszą na Drábské světničky i ruiny zamku.
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego