WRZESIEŃ - GIMCHO

Idź do spisu treści

Menu główne:

WRZESIEŃ

== GIMCHO 2 ==
< GIMCH0-NEWS >

GIMNAZJUM
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE 

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE POD LINKIEM:

RADA RODZICÓW
Rada Rodziców działająca przy Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie informuje a zarazem zachęca do dobrowolnych wpłat na rzecz Rady Rodziców.
Wpłat można dokonać przelewem:
Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
nr konta 48 8644 0000 0013 6510 2000 0010 / Bank Spółdzielczy w Chojnowie
z dopiskiem ,,wpłata dobrowolna imię i nazwisko ucznia, klasa” bądź w sekretariacie szkoły.
Dziękujemy Rada Rodziców.

PRACOWITY WRZESIEŃ

Po powrocie do szkolnych obowiązków energicznie przystąpiliśmy do udoskonalenia siebie i swoich zachowań. dzięki finansowaniu przez komisję ds rozwiązywania problemów alkoholowych uczniowie uczestniczyli w warsztatach pod hasłem "Rozwój kompetencji społecznych – nauka kompromisu". Pod okiem terapeuty młodzież wypracowała wykaz dojrzałych wartości oraz spis korzyści, wynikających z przezwyciężania uprzedzeń. Ćwiczyli umiejętność współpracy w grupie oraz uczyli się wzajemnego szacunku. W ocenie prowadzącej warsztat młodzież wykazała się sporą dojrzałością i determinacją w uczeniu się nowych zachowań. Dalszą konsekwencją tych spotkań będzie diagnoza zjawisk negatywnych, której dokona Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji – organizator warsztatów, na podstawie przeprowadzonej ankiety.
 
 
 
STYPENDIUM SZKOLNE (SOCJALNE)

W dniach od 1 do 15 września br. w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pok. nr 9 można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok 2018/2019 wraz z wymaganymi załącznikami.  Druki do pobrania w sekretariacie szkoły lub w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pok. nr  5 w godz. 8:00-15:00

ROZPOCZĘCIE ROKU TRZECICH KLAS GIMNAZJUM

W poniedziałek, 3 września o godz. 9 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jak co roku rozbrzmiały dźwięki hymnu naszej szkoły i został wprowadzony sztandar. W tym roku cztery klasy trzecie będą kontynuowały naukę w gimnazjum. Życzymy naszym uczniom udanego roku szkolnego i dostania się do wymarzonych szkół ponadgimnazjalnych
 
ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Od podsumowania dokonań uczniów chojnowskich rozpoczęły się przygotowania do nowego roku szkolnego. 30 sierpnia w Domu Schrama odbyła się uroczystość wręczania uczniom nagrody - Stypendium Burmistrza Chojnowa.  Stpendium można było otrzymać za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne. Miło było zobaczyć, że większość nagrodzonych stanowili uczniowie i absolwenci naszej szkoły. A my rozpoczynamy rok 3 września o godzinie 9.00 w auli szkolnej. W historycznym roku szkolnym dla gimnazjum życzymy wszystkim uczniom jak najlepszych wyników.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego